Våra kontor

GÖTEBORG

 

Gamlestaden

Kontaktperson: Faduma Awil
Adress: Byfogdegatan 6c, 415 05 Göteborg
Tel: 020-404400, mobil: 0739-207871
Mail: faduma.awil@samjobb.se

Personal - Gamlestaden

 

Kållered

Kontaktperson: Nadja Charafi
Adress: Bangårdsvägen 33, 428 36 Kållered
Tel: 0734443484
Mail: nadja.charafi@samjobb.se

Nadia

 

Hisingen

Job4you
Kontaktperson: Anders Lind
Adress:Aröds industriväg 2A, 422 43 Hisings Backa
Tel: 0708-474463
Mail: anders.lind@samjobb.se

STOCKHOLM

 

Haninge

Jobcom
Kontaktperson: Morgan Holmström
Adress: Handen Terminalen 5, 136 40 Handen
Tel: 020-404400, mobil: 0721-593593
Mail: morgan.holmstrom@samjobb.se

morgan_h

 

Skårbygränd 1

Hjärta och Individ
Kontaktperson: Abdiselam Adem
Adress: Skårbygränd 1, 163 72 Spånga
Tel: 020-404400, mobil: 0737-721308
Mail: abdiselam.adem@samjobb.se

abdiselam_a

 

Järfälla

Ryati
Kontaktperson Acke Abdi
Adress: Engelbrektvägen 47, 177 51 Järfälla
Tel: 0730262443
Mail: acke.abdi@samjobb.se

Acke

 

Älvsjö

Riendas
Kontaktperson Morris Tonassi
Adress: Glasfibergatan 6, 125 45 Älvsjö
Tel: 0760958490
Mail: morris.tonassi@samjobb.se

Morris

 

Eskilstuna

Hjärta och individ
Kontaktperson: Abdiselam Adem
Adress: Kungsgatan 6-8, 632 20 Eskilstuna
Tel 0737-721308
Mail: abdiselam.adem@samjobb.se

abdiselam_a

 

Lund

Sweida
Kontaktperson: Asmahan Aweidah
Adress: Glimmervägen 6, 224 78 Lund
Mobil: 0790-757557
Mail: asmahan.aweidah@samjobb.se

gazmed_p

På bilden: Gazmed Peci

 

Helsingborg

Sweida
Kontaktperson: Maya El Obari
Adress: Florettgatan 14, 254 67 Helsingborg
Mobil: 076-0327273
Mail: maya.el-obari@samjobb.se

maya_eo

 

Karlstad

Future consulting
Kontaktperson: Abdella Sefaf
Adress: Västra Torggatan 15, Karlstad
Tel: 020-404400,
Mobil: 0703-141542
Mail: abdella.sefaf@samjobb.se

Abdella och Åsa - redigerad

 

Linköping

Jobcom
Kontaktperson: Morgan Holmström
Adress: Skäggetorps centrum 1, Linköping.
Mobil: 0721-593593
Mail: morgan.holmstrom@samjobb.se

 

Norrköping

Jobcom
Kontaktperson: Morgan Holmström
Adress: Hagebygatan 141, Norrköping
Mobil: 0721-593593
Mail: morgan.holmstrom@samjobb.se

morgan_h

 

Nationellt ansvarig

Mattias Lundqvist
Tel: 020-404400, Mobil: 0706141505
Mail: mattias.lundqvist@samjobb.se

Mattias