Våra kontor

GÖTEBORG

Fadumo står på kontoret i Gamlestaden bredvid en roll-up med SamJobbs logotyp och flaggor.

 Gamlestads torg (huvudkontor)

Adress: Gamlestads Brygga 3, 
415 05 Göteborg

Centrum

Kyrkogatan 46
411 15 Göteborg

Linné

Linnégatan 5
413 04 Göteborg

Majorna

Ärlegatan 12 A
414 70 Göteborg

Hovås

Skalldalsvägen 18
436 52 Hovås

Lundby

Rödlönnsgången 5
417 15 Göteborg

Mölnlycke

Designvägen 2
435 33 Göteborg

 

Kållered

Kontaktperson: Maria Nilsson
Adress: Bangårdsvägen 33, 428 36 Kållered
Tel: 0703-660950
Mail: maria.nilsson@samjobb.se

Hemsidesbilder

Spånga

Kontaktperson: Abdiselam Adem
Adress: Skårbygränd 1
163 72 Spånga
Tel: 0737-721308
Mail: abdiselam.adem@samjobb.se

 

Tumba

Riendas
Kontaktperson: Morris Tonassi
Adress: Grödingenvägen 49 A
147 31, Tumba
Tel: 0760-958490
Mail: morris.tonassi@samjobb.se

 Älvsjö

Riendas
Kontaktperson Morris Tonassi
Adress: Glasfibergatan 6, 125 45 Älvsjö
Tel: 0760-958490
Mail: morris.tonassi@samjobb.se

Morris

 Lund

Sweida
Kontaktperson: Asmahan Aweidah
Adress: Glimmervägen 6, 224 78 Lund
Mobil: 0790-757557
Mail: asmahan.aweidah@samjobb.se

gazmed_p

På bilden: Gazmed Peci

 Helsingborg

Sweida
Kontaktperson: Maya El Obari
Adress: Florettgatan 14, 254 67 Helsingborg
Mobil: 076-0327273
Mail: maya.el-obari@samjobb.se

maya_eo

 

Karlstad

Future consulting
Kontaktperson: Abdella Sefaf
Adress: Västra Torggatan 15, Karlstad
Tel: 020-404400,
Mobil: 0703-141542
Mail: abdella.sefaf@samjobb.se

Abdella och Åsa - redigerad